Gospel (až) na dřeň 2009

Návštěva z Dánska na příští ročník Gospelu (až) na dřeň

7. července 2009 v 23:19 | Alena Dobrovolná
Omlouvám se všem čtenářům za výpadek v psaní blogu - tady si můžete přečíst pokračování.

Poplatky OSA

12. června 2009 v 13:15 | Alena Dobrovolná
Tuhle zprávu vám asi ještě dlužím. Někdy minulý týden přišla zpráva z OSA, že snižují částku, kterou musíme zaplatit za benefiční koncert coby autorskou odměnu, o 25 procent. Doufala jsem v prominutí, musím říct. A mrzí mě to, že ani projekt, který byl benefiční do té míry, že jsme odevzdali do koruny všechno vstupné, co jsme vybrali, Nadaci, si nezasloužil úplné odpuštění autorské odměny. Takže přijde licenční smlouva na zaplacení zhruba 3000 korun a myslím, že bude jen fér, když někde ty peníze vyštrachám, abych je nemusela chtít od Nadace.

Doufám, že ty peníze opravdu autorům přijdou a vzhledem k tomu, že například na Lizu, jejíž písničky jsme zpívali, mám kontakt, pokusím se to zkontrolovat, jestli to tak opravdu je, že něco dostane. Tomu můžeš, milý Ochranný svaze autorský, věřit.

Fotky z koncertu

26. května 2009 v 19:35 | Alena Dobrovolná
a je to tady, fotky z koncertu už jsou taky hotové. Prohlížím je už asi tři hodiny místo toho, abych pracovala - a vzpomínám na tu úžasnou energii, náladu, radost a dojetí, která na koncertu panovala. Přidejte se ke vzpomínání a těšte se na další...

Fotky z průběhu workshopu

24. května 2009 v 20:31 | Alena Dobrovolná
Podívejte se na to, jak jsme v sobotu nacvičovali na náš benefiční koncert. Nevím jak na vás, ale na mě z těch fotek dýchá obrovská pohoda a nadšení. Schválně, jestli to budete mít podobně. A jelikož je fotek hodně, máme je na externím odkazu. Tak příjemné prohlížení!

Čekáme na fotky

23. května 2009 v 10:16 | Alena Dobrovolná
Kdo máte a mohli byste poskytnout, fotky jak z koncertu, tak z průběhu samotného workshopu, budeme moc rádi, když je dáte všanc, aby z nich měli něco i ostatní. Zdá se, že blog budu psát dál, možná ale trochu na jiné adrese. Tuhle bychom zachovali pro příští ročník akce. Vzhledem k tomu, že jsem poslední týden dodělávala všechno, na co nebyl od začátku května čas, budu mít možná v psaní malinko pauzu, ale ne víc, než týden. Takže vydržte.

Příští ročník Gospelu (až) na dřeň

21. května 2009 v 9:44 | Alena Dobrovolná
bude!

A ještě hlasování

18. května 2009 v 9:28 | Alena Dobrovolná
o nejhezčí písničku workshopu. A do komentářů pište, proč jste hlasovali tak, jak jste hlasovali.

Pro účastníky workshopu - poděkování

18. května 2009 v 9:01 | Alena Dobrovolná
Byli jste úžasní! A patří vám za to obrovský dík.

DNES!!!

15. května 2009 v 12:46 | Alena Dobrovolná
Ano, je to tak... když se podíváte na web www.gospeltrain.cz, uvídíte nahoře nápis Gospel (až) na dřeň dnes! Dojmy a pocity?

Vzkaz od Lizy a Solomona

14. května 2009 v 16:51 | Alena Dobrovolná
aneb těšíme se všichni

Zpěvníček je rozeslaný

13. května 2009 v 23:10 | Alena Dobrovolná
pokud jste se přihlásili na workshop a zpěvníček nedostali mailem, prosím, abyste si o něj napsali, protože to znamená, že se mail pro vás někde ztratil.
Také byste všichni měli mít mail s praktickými informacemi ke koncertu. Pokud nedorazil, ozvěte se. Díky.

A jinak?

Greatly to be Praised

13. května 2009 v 0:17 | Alena Dobrovolná
Stahuju texty do zpěvníčku a tahle chyběla... a ten text je ohromně jednoduchej, ale přitom mě docela dostal. Totálně dřevní klasickej gospel - Jessy Dixon.

Neděle

10. května 2009 v 22:55 | Alena Dobrovolná
aneb už počítáme nikoli týdny, ale dny!

Kde všude si můžete koupit v Plzni lístek na závěrečný koncert Gospelu (až) na dřeň

7. května 2009 v 12:58 | Alena Dobrovolná

Velmi nám usnadníte práci, pokud si půjdete koupit lístek do předprodeje. V Plzni tak můžete učinit na následujících místech, mimoplzeňské zájemce odkazuju na web www.ticketpro.cz, kde najdete seznam všech prodejních míst sítě. Tak tedy - tady jsou ta plzeňská:

Co se zrovna děje?

6. května 2009 v 11:18 | Alena Dobrovolná
Koncert Gospelu (až) na dřeň se povážlivě přiblížil. Takže je třeba zařídit prodej vstupenek na místě před koncertem a taky jejich výrobu. Ale jestli vám můžu radit, běžte si je koupit do Ticketpro a tamtéž pro ně pošlete kamarády. Pomůžete nám tím s plynulejším odbavením na místě.


Prosím, mějte se mnou teď pár dnů trpělivost

5. května 2009 v 12:01 | Alena Dobrovolná
dneska ráno umřel mojí mamince tatínek. Tušili jsme, že to přijde, ale stejně je to těžké. Takže pokud vám na něco neodpovím úplně obratem nebo nezvednu telefon, není to proto, že bych na to kašlala nebo že by se ke mně moje zpráva nedostala. Děkuju za pochopení.

A jak to v Praze dopadlo

4. května 2009 v 23:38 | Alena Dobrovolná
Poslední ze zápisků o pražském workshopu

A zase ten workshop - Praha - den druhý

2. května 2009 v 23:05 | Alena Dobrovolná
V noci jsem nemohla spát. Nebylo mi dobře. Vůbec. Usnula jsem někdy ve tři v noci a ráno v sedm jsem musela vstávat. A stejně byl ten den moc krásný.

Rozvařené brambory aneb když padne za vlast oběd.....

1. května 2009 v 23:21 | Alena Dobrovolná
jakož i spousta dalších věcí... aneb Gospel Train se rozjíždí!

V předvečer pražského workshopu

30. dubna 2009 v 22:09 | Alena Dobrovolná
aneb o tom, jak fungují Murphyho zákony, o tom, jak se obrátí průšvih v radost, o těšení se a pomáhání.... prostě čtěte dál!

 
 

Reklama
Reklama