Gospel (až) na dřeň 2015 v otázkách a odpovědích

1. února 2015 v 14:20 | Alena Dobrovolná |  Praktické informace
I letos se chystá Gospel (až) na dřeň, workshop s benefičním koncertem ve prospěch Nadace pro transplantace kostní dřeně.
V tomhle článku najdete snad všechny praktické informace, které byste si mohli přát.

Kdy a kde se workshop koná?
20. - 22. března 2015 v Plzni. Zkoušky budou v prostorách plzeňského biskupství na Náměstí Republiky 35, závěrečný koncert v sále ECM Maranatha, Husova 14 dne 22. března od 18 hodin. Workshop začne v pátek v 19 hodin, v sobotu se dá čekat zkouška od devíti do sedmi večer s pauzou na oběd, v neděli začneme v devět hodin ráno. Během zkoušek budou pauzy dle potřeby, harmonogram se může změnit s ohledem na únavu účastníků.

Kdo bude na workshopu vyučovat?
Londýnský černošský pastor David Daniel, zpěvák, dirigent a skladatel, držitel ceny S. Wondera za nejlepší mužský pěvecký výkon a Gabi Gasior, polská dirigentka, zpěvačka a skladatelka, absolventka jazzového zpěvu na Hudební akademii v Katowicích, hlasová poradkyně v polské TV soutěži Bitwa na glosy.

Je pro účast na workshopu třeba něco umět?
Není. Všechny písničky, se kterými vystoupíme na závěrečném koncertu, se naučíme společně přímo během workshopu. Výhodou je znalost angličtiny, protože písničky jsou anglicky, workshop jako takový je ovšem tlumočený do češtiny.

Kolik workshop stojí?
1000 korun na osobu.

Nejsem z Plzně. Pomůžete mi s ubytováním?
Ano, máme domluvené ubytování pro cca 10 lidí na Salesiánském středisku mládeže v Plzni - Lobzích. Spacák a karimatku si přivezte vlastní a o potřebě ubytování nám napište do přihlášky.

Kde najdu přihlášku?
Tady:
http://www.gospeltrain.cz/index.php?ID=dren&group=form
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.