Gospel (až) na dřeň 2013 - bude!

13. ledna 2013 v 10:55 | Alena Dobrovolná
Milí přátelé,
vím, že mnozí z vás netrpělivě čekáte na informace o pátém ročníku Gospelu (až) na dřeň a nejen na ně. Vím. Touhle dobou už vždycky bývají. A jsou i tentokrát. Workshop bude ve dnech 8. - 10. března 2013, zkoušet budeme jako obvykle na plzeňském biskupství a koncert bude - jako obvykle, doufáme - v kostele ECM Maranatha na Husově ulici.
Cena za workshop bude 800 korun. Přihláška se připravuje, (hlásit se zatím můžete na můj mail, alena.dobrovolna@gmail.com, o předprodeji vstupenek se zatím jedná,ale myslím, že to dopadne stejně jako v posledních letech, totiž, že skončíme v Ticketpro. Všechno je, jak má být. Přesto máme jednu novinku - a to novou vyučující. Místo Lizy letos přijede s Davidem Danielem Ruth Waldron.


Ruth je výborná černošská zpěvačka, kterou jsem na nějaký workshop zvala už dlouho, ale pořád nám to nějak nevycházelo. Jednou neměla hlídání pro děti, jindy zas neměla volno v době, kdy jsme ji v Čechách chtěli. Letos se to konečně povedlo a já jsem moc ráda, protože doufám, že vás nalákáme.
Ruth je výborná zpěvačka, autorka a taky dirigentka. Učí na workshopech nejen v Británii, ale i jinde v Evropě, především v Dánsku a Polsku. Ruth zpívá nejen se sborem Davida Daniela, ale i s tak trošku rodinnou kapelou v9collective.

http://www.reverbnation.com/v9collective

a tady je záznam z Polska:
http://www.youtube.com/watch?v=uo8S-_xx478

Tak doufám, že se těšíte....


Vím, že to letos všechno dlouho trvá, máme zpoždění s přípravami.... vím. Obvykle bych měla většinu těchhle věcí přichystanou už začátkem ledna. Jenže na samém konci listopadu, těsně před SMArt Gospelem umřela moje blízká kamarádka a taky spolupracovnice na plzeňském workshopu Karin. Přiznávám, že mi trvalo docela dlouho, než jsem se dokázala zase "rozběhnout" a práci, kterou pro náš workshop Karin dělala (a dělala ji báječně, o spoustu věcí jsem se vůbec nemusela starat), svěřit někomu jinému. I proto máme v produkci workshopu plzeňského (ale vlastně i toho pražského) drobné zpoždění. Myslím si ale, že by se Karin nelíbilo, kdybychom to vzdali, takže jsme tu, a těšíme se, že se k nám znovu připojíte a pomůžete těm, kteří to potřebují. Držte nám tedy palce a přijďte se podívat, jaké to bude letos a jestli se nám povede na vstupném vybrat tolik peněz, že v jubilejním, pátém ročníku, vybereme tolik peněz, že to dohromady, za všechny roky vydá na 100 000 korun, odevzdaných nadaci. Máme celkem slušnou šanci, že to vyjde. Doufám, že budete chtít být u toho. Já budu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.