Zprávy o tom, co se dělo, zatímco jsem se na blogu odmlčela

5. února 2012 v 20:27 | Alena Dobrovolná |  Ze zákulisí
Posledních pár dní mám velký fofr - tak velký, že jsem ani nestíhala psát na blog. Takže co je nového?


Odevzdala jsem daňové přiznání k dani darovací za loňský rok, což neziskovky musí - přiznat všechny dary, kterých se jim během předešlého roku dostalo. Rovnou jsem tam vzala i doklady, ověřující, za co jsme peníze utratili, aby mě neděsila za dva měsíce ve schránce výzva z finančního úřadu, že se mám dostavit a odstranit jejich pochybnosti o tom, že jsem za darované peníze třeba nejela na dovolenou. :-)

Vrátila se nám podepsaná smlouva z Ticketpro, takže lístky na závěrečný koncert Gospelu (až) na dřeň si můžete směle v předprodeji kupovat. Na první pokus tedy stránka s prodejem lístků nevypadala nic moc, na ten druhý, kdy jsem Ticketpro poslala znovu naši tiskovou zprávu, už to bylo lepší. Takže - pokud chcete lístky na závěrečný koncert, budu moc ráda, pokud si je do předprodeje zajdete koupit.
Usnadníte tak práci našim milým pokladním přímo před koncertem.

Koupila jsem letenku pro Lizu a tato někdy včera přistála u mě v mailu, takže příkaz k její úhradě evidentně zadala skoro správně. Tím "skoro" myslím, že jsem ČSA poslala omylem o jedenáct korun víc, ale chtít je od nich zpátky nebudu. Za blbost se platí a já místopřísežně slibuju, že těch jedenáct korun do naší pokladny vrátím.

Pavel Houska, náš grafik, dodělal návrh plakátu na letošní rok, já ho poslala dalšímu grafikovi, který nám udělal předtiskovou přípravu a obě zakázky se snad zítra začnou tisknout. Pozvánky budou ve středu, plakáty v pondělí a jestli se nová tiskárna osvědčí, zůstanu jim nejspíš věrná, protože jsou opravdu levní.

Liza i David se na workshop těší... a já se nemůžu dočkat, až mi přijdou nějaké ty písničky od nich.

A ještě pár informací k pražskému workshopu: pořád se čeká na definitivní potvrzení od Briana a moc doufám, že v pondělí přijde a budeme moct spustit přihlašování - už je vážně načase. No to je fuk... než se zase ozvu, přeju vám co nejpohodovější večer a zítra hezký mrazivý den.Alenka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.