Co je nového?

21. ledna 2012 v 11:50 | Alena Dobrovolná |  Ze zákulisí
Ačkoli jsem se v blogování poněkud odmlčela, neznamená to ani zdaleka, že by se nic nedělo.
S našimi lektory jsem se domluvila na letenkách a zamluvila jim ubytování, už je taky jasné, že muzikanty budeme mít stejné, jako vloni a moje pravá ruka Karin si dopisuje s plzeňským Žurnálem, abychom mohli mít reklamu právě v tomhle plzeňském periodiku.

Už je taky jasné, že zkoušet můžeme na plzeňském biskupství na Náměstí Republiky a že stejně jako vloni budou mít kde bydlet i lidé, kteří na workshop přijedou z měst mimo Plzeň. Možné to opět bude na Salesiánském středisku mládeže v Lobzích, kdo ale potřebuje větší pohodlí než provizorní nocleh ve spacáku, měl by se raději obrátit na některý z plzeňských hotelů nebo penzionů.

Liza i David se těší a slibují, že brzy dodají písničky, které budeme zkoušet. Jak moc brzy to bude, je ovšem tak trochu ve hvězdách. Takže jsem zvědavá s vámi.

Kromě plzeňského workshopu se aktuálně pracuje i na workshopu v Praze, tedy workshopu, který má už desetiletou tradici. Už jsem domluvená s muzikanty, s divadlem, se zvukařem, čekám, až se ozve ubytovna pro mimopražské a měla bych varovat naše stavěče podia, že je budu potřebovat i letos.
Hned jak bude jasné, jak je to s ubytováním pro mimopražské, zapracujeme na spuštění přihlášky.
Na tenhle workshop máme zatím potvrzeného lektora jednoho, a tím je Rune Herholdt z Dánska. Rune byl v Čechách na historicky prvním workshopu v Čechách, který se konal v Plzni v březnu 2002. Je vynikající zpěvák a dirigent, má rád gospel a jazz a je moc zvědavý, co se tady v Čechách za deset let změnilo. Takže: pokud budete mít 12. března 2012 pocit, že bez gospelu do dalšího ročníku nevydržíte, můžete přijet ve dnech 27. - 29. dubna do Prahy.

Hezkou sobotu vám všem přeje

Alenka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.