Workshop, organizovaný z nemocnice aneb já chci domů, musím něco zařídit....

2. března 2011 v 16:50 | Alena Dobrovolná |  Gospel (až) na dřeň 2011
Workshop Gospel (až) na dřeň už se moc blíží. Já ovšem ležím v nemocnici na rehabilitaci a zkouším, jestli jde akce typu koncert zorganizovat z lůžkového zařízení a zatím to vypadá, že s pomocí Boží a spolupracovníků se to celkem dá. Pokud se hlásíte na workshop a nedostanete potvrzení o přihlášce okamžitě, nezoufejte. Je to proto, že můj přístup k internetu je zatím celkem omezený, mám ho jen o víkendech a ve dny, kdy z nemocnice na propustku na pár hodin uteču.

Přesto se podařilo následující:
Díky Karin a Michalovi máme plakáty nejen vytištěné, ale dokonce jsou už i odvezené do výlepu a měly by se příští týden objevit jak v Plzni, tak dokonce i v Rokycanech.

Díky Ewě Farné, která v době našeho workshopu nikde nevystupuje, máme na celý víkend báječného korepetitora Honzu Steinsdorfera.

Díky společnosti Ticketpro už si můžete kupovat lístky na koncert a moc prosím, dojděte si pro něj do předprodeje, ušetříte nám tím práci s jejich prodejem před koncertem.

Díky lidem z Touch of Gospel jsou pozvánky na náš workshop a koncert na spoustě míst v Plzni.

No a nějaká ta aktivita počkala i na mě. Dneska jsem dostihla LIzu a dostala od ní poslední písničky. Jelikož jsem mohla domů, zvládla jsem Lize koupit lístek na autobus do Plzně. Liza totiž z Dánska poletí až v pátek večer.

Teď mě čeká vyplnění hlášenky koncertu pro OSA, sepsání článků na blog, abyste měli co číst, než mě zase pustí z ústavu na vzduch a začnu stahovat texty písniček, abyste vy, kdo se hlásíte na workshop, měli včas zpěvníčky.
Takže jdu na to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.