A znovu pár zákulisních informací

6. března 2011 v 16:38 | Alena Dobrovolná
Zatímco já se snažím se zrehabilitovat na klinice na Malvazinkách a přežít nemocniční stravu, ubíhají nám poslední dny do workshopu.
A samozřejmě bychom to ani nebyli my, aby nějaké věci nedopadly jinak, než jak jsme je naplánovali.
Cimber - Sterling, letecká společnost, se kterou měla přiletět do Čech Liza, změnila její let a my jsme tak museli letenku stornovat a koupit jinde. Naštěsti to vypadá, že nám peníze vrátí. Máme ale drobný logistický problém. Jelikož její nový let přistává v Praze až ve čtvrt na devět večer a tím pádem nestíhá poslední autobus do Plzně, potřebujeme nejspíš dobrovolníka, který by Lizu z Prahy autem dovezl do Plzně. Kdybyste do toho někdo měl chuť, budu moc ráda.


Nemýlím-li se, už jsou plakáty v Plzni ve výlepu a já děkuju Michalovi za to, že se o to postaral. Vy, kdo jste je viděli, jak se vám líbí?

Už jsme prodali první čtyři lístky na koncert. Přiznejte se, kdo z vás si je minulý týden koupil?
Kdo z vás se chce ještě přihlásit na workshop do sboru, určitě může. Budeme rádi, když nás bude letos ještě o pár víc, než vloni.

Upozorňuju taky členy Touch of Gospel, že podobně jako vloni ani letos jejich přihlášky nepotrvrzuju a platit budete až na místě.

Během dneška nacpu do blogového systému články na příští týden, nějaké texty písniček a snad i tiskovou zprávu ke koncertu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.