Zákulisní informace

1. února 2011 v 16:47 | Alena Dobrovolná |  Gospel (až) na dřeň 2011
aneb i když to vypadá, že se nic nového neděje, děje se toho spousta.
Přihlášky na workshop vcelku utěšeně přibývají, těší nás to, máme radost, že se uvidíme s nováčky i s těmi, kdo už workshop v Plzni zažili.


V tuhle chvíli je skoro polovina míst ve sboru plná, z čehož mám obrovskou radost a doufám, že se zaplní úplně všechna. Momentálně mám pravda trochu pocit, že nedělám nic jiného, než že potvrzuju něčí registrace, což je ovšem způsobeno i tím, že včera se konečně spustilo přihlašování na workshop pražský. Takže pokud vám zatím nic nepřišlo, vyčkejte, nezapomněla jsem na vás.

Včera jsem koupila letenku pro Davida a zítra mě čeká totéž s Lizinou. Máme už hotový návrh plakátu, chystám se ho odeslat k předtiskové přípravě. Loudím z Davida další písničky a snažím se na nic nezapomenout. Ovšem někdy je to docela legrace.

Dneska jsem šla do práce a až na místě jsem zjistila, že tam být dnes nemám. Ale využila jsem toho aspoň k tomu, abych do Ticketpro odnesla podepsanou smlouvu, čímž jsme ušetřili asi dvacet korun za poštovné a pár dní času, kdy by smlouva putovala tam a zpátky poštou. Ha - moje totální roztržitost je k dobrému. Tomu říkám objev roku. :-)
Hned jak se lístky v předprodeji objeví, dozvíte se to tady na blogu.

No nic, konec reportáže, jdu odeslat ty plakáty a pozvánky. Mějte se hezky a zase se tu stavte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.