Brňáci, vydáte se za gospelem do Plzně?

11. ledna 2011 v 16:23 | Alena Dobrovolná |  Gospel (až) na dřeň 2011
Včerejšek jsem strávila cestováním po Brně, absolvovala jsem kontrolu na ortopedii, kde bylo tolik lidí, že jsem si říkala, že to tam zřejmě dělají jako u nízkonákladových leteckých společností, objednají lidí třikrát tolik a doufají, že se dvě třetiny pacientů nedostaví.
Já si především ověřila, že bude v nemocnici můj pan doktor, dočkala jsem se ho, popovídala si v čekárně i v ordinaci, učinila dojem na přítomné mediky a nakonec jsem, celá šťastná, že si mě tam v nejbližších dnech a snad ani letech nechtějí nechat, zkoumat, ba ani pozorovat, z nemocnice vypadla.


Do nemocnice jsem s ohledem na svůj orientační nesmysl od autobusu radši jela taxíkem. Po akci jsem ovšem měla času dost.
A tak jsem v poznávání Brna pokračovala při cestování v MHD. První pokus o přepravu z nemocnice do centra úplně nevyšel. Nevíte někdo, proč musím, když něco hledám, zásadně na první pokus nabrat směr právě opačný než ten, který je správně?
Nakonec jsem se ale na konečné na Osové zorientovala a nastoupila do šaliny, co jela tam, co já jsem potřebovala.

Což bylo dobře, protože jsem se po dlouhé době viděla s kamarádkama, třeba se Zuzkou Petlanovou. Zuzana diriguje sbor, který si říká Brno Gospel Choir a do Plzně nejspíš přijede. Jestli s ní dorazí i někdo z členů sboru, se zatím neví, ale já bych byla určitě ráda. Stejně tak jsem vděčná i za další Moraváky, co se do Plzně chystají. Zdá se, že i letos přijedou někteří orlovští. Znovu připomínám, že máme pro lidi, co nejsou z Plzně, zajištěné ubytování ve středisku mládeže u Salesiánů, za cenu 100 korun na osobu a noc. Nocleh je na zemi, ve vlastních spacích pytlech a na vlastních karimatkách (obojí si musíte přivézt), ale můžu slíbit čisto, teplo a útulno.
Jak to ve středisku vypadá, se můžete podívat tady:
http://www.sdbplzen.cz/virtualni-prohlidka/

Pokud byste někdo potřeboval kontakty na penziony nebo hotel, pohodlnější, ale dražší, napište. Poradíme, jak budeme moct.

Těšíme se na vás na všechny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.