David Daniel

29. prosince 2010 v 14:58 | Alena Dobrovolná |  Vyučující a organizátoři workshopu se představují
Lizu Littau už pravidelní účastníci workshopu Gospel (až) na dřeň dobře znají. Ale našeho druhého lektora je potřeba trochu představit.

Letos za námi  přijede  David Daniel, londýnský černošský zpěvák, dirigent a od roku 1997 také pastor Peoples´Christian Fellowship v Londýně. Davida jsem poznala před několika lety v Dánsku a nesmírně mě oslovil nejenom jeho zpěv, ale taky jakási životní moudrost, kterou z něho je cítit. Myslím, že je ideálním kandidátem pro náš benefiční workshop a jsem moc ráda, že to pro další ročník workshopu vyšlo a že přijal naše pozvání. Do Čech se nesmírně těší a říká: "Budu moc rád součástí téhle benefice. Vybíráte peníze na moc dobrý účel a já si pokládám za čest, že do toho můžu jít s vámi."   

David má za sebou působení s London Community Gospel Choir, což je bez diskuse nejlepší a nejznámější černošský gospelový sbor v Anglii. Vystupoval se Steviem Wonderem, s Grahamem Kendrickem, získal několik pěveckých ocenění.... a napsal spoustu krásných písniček. Těším se, že na některé z nich dojde i na našem workshopu. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.