Co je nového? Keep Smiling

6. března 2010 v 20:39 | Alena Dobrovolná |  Gospel až na dřeň 2010
... hm.... nového je, že na workshop Gospel (až) na dřeň se začínají hlásit noví lidé mïmo sbor Touch of Gospel. Poměrně silné zastoupení na letošním plzeňském workshopu bude mít.... Orlová a sbor Keep Smiling. Tihle lidé by to měli rozhodně blíž do Prahy na workshop, co se koná o tři týdny dřív, ale chtějí podpořit Nadaci pro transplantaci kostní dřeně a tak nelitují peněz za vlak a za kursovné a dojedou úplně na druhý konec republiky, aby se k podpoře Nadace přidali. Máte můj obdiv, už se na vás moc těším... ale myslím, že ještě nejste přihlášení všichni... tož se těším na další přihlášky z Orlové a doufám, že váš příklad inspiruje i další.

Já sama pořád bojuju v nemocnici, pracuju na svojí chůzi a někdy se mi to pěkně zajídá, přiznávám se úplně bez mučení. Díky Bohu to ale vypadá, že se nenaplní prognózy, že už nebudu chodit. Ještě mě čekají dva týdny na klinice, vozíček už jsem odložila, berle mi začínají k překvapení všech okolo strašně překážet a moc doufám, že bezmála po půl roce vrátím zase zpátky do normálního života a že budu zvládat terén i mimo nemocnici a bez pilulek na bolest. To jsem totiž zatím nezkoušela, protože nácvik chůze ve sněhu patří k disciplínám poněkud krko- a noho-lomným a mně těch dvanáct týdnů s nohou v sádře stačilo do konce života.

V mezičase mezi vířivkami se tedy snažím zkoordinovat, kdeže ten letošní koncert bude. A doufám, že už brzo to budu vědět. Tak se těšte na další zprávy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.