V novém roce

10. ledna 2010 v 12:45 | Alena Dobrovolná |  Gospel až na dřeň 2010
Blog.cz mi oznámil, že pokud nic nenapíšu do 10. ledna, náš deníček mi zruší. Mám výpadek v psaní, přiznávám, přiznávám se bez mučení a mám k tomu důvod. Zhruba od poloviny října loňského roku se věnuju léčení svojí bolavé nohy, kterou, laicky řečeno, páni doktoři polámali na několik kousků a zase seskládali dohromady trochu jinak, než byla původně.
Jsem tedy hrdou majitelkou několika čerstvých jizev, kamarádi si zavzpomínali na krásná školní léta s pastelkami a fixkami a vyzdobili mi sádru obrázky všeho možného i nemožného.

Operace byla plánovaná a dost náročná, zvláště pak zotavování se v domě plném schodů s nechodící sádrou do poloviny stehna bylo výživné. Už třetí měsíc vegetuju v jednom pokoji a snažím se to zvládat v klidu a v pohodě. Někdy to jde dobře, někdy to jde hůř, ale člověk musí myslet dopředu - a tak už teď přemýšlíme, KDE bude naše letošní produkce Gospelu až na dřeň.
Informace se tu hned objeví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zu Zu | Web | 17. ledna 2010 v 20:07 | Reagovat

Alenko, přeji Vám, ať se vše hojí co nejlépe a držím palce do všeho, čeho se dáte. Moc se těším na letošní workshop !! Vše dobré, zdraví Zuzka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.