Pro účastníky workshopu - poděkování

18. května 2009 v 9:01 | Alena Dobrovolná |  Gospel (až) na dřeň 2009
Byli jste úžasní! A patří vám za to obrovský dík.


Ahoj všem,

tak jak je, den po workshopu? Já jsem před chvílí posadila Lizu a Solomona do taxíku na letiště a konečně jsem se po celém víkendu zastavila.
Doufám, že jste si workshop hodně užili. Já jo. Úplně maximálně. Přiznávám se, že když jsme s kamarádem vymýšleli název toho workshopu, vůbec mě nenapadlo, jak moc na dřeň budu muset jít v tom všem já, aby se tenhle workshop mohl uskutečnit. Kdo jste četli blog, trochu víte.

Ale... Jak už jsem říkala na koncertě, mohla bych se snažit opravdu hodně a stejně by to nebylo k ničemu, kdybyste nepřijeli, nevěnovali nám čas a peníze a taky obrovské nasazení, ať už při samotném zpívání nebo při pomoci s roznášneím plakátů, rozesíláním informací o koncertu nebo při jakékoli jiné pomoci. Za to všechno vám moc děkuju a doufám, že jste si to všechno hodně moc užili. Budu ráda, když mi napíšete svoje dojmy nebo zážitky, buď soukromě nebo na blog.

Když jsem před osmi lety pořádala úplně první workshop v Plzni, bylo to pro mě obrovské dobrodružství a pro spoustu lidí to byl začátek něčeho nového. A myslím, že návrat na místo činu se víc než podařil, že jsme zase začali něco nového.... Benefiční workshop jsme dělali asi jako první v Evropě :-) - o Americe nemám přehled. Ale koncept chce zkusit Liza v Dánsku, takže uvidíme, co bude dál. Nicméně se chci zeptat. Přijedete znovu? Mám se pustit do dalšího ročníku? Vzhledem k tomu, že příprava takovéhle akce trvá zhruba půl roku, musím to vědět včas. :-)

Díky.

Alenka


PS: v Maranathě zůstalo po koncertě nějaké dětské oblečení, džíny a nějaké triko. Zachránili jsme je, majitel nechť se přihlásí mailem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Liza Littau Liza Littau | E-mail | 20. května 2009 v 18:32 | Reagovat

Hey everybody!
I just wanna use this oppertunity to thank you all for a great great weekend... Spending time with you has been absolutely wonderful.
So many voices, happy smiles and fantastic faces is printet into my mind.Lots of great memories that I'll keep in my heart forever. This has deffinately been the high light of my year and I can't wait to do it again.... Miss you all already.

God Bless
Liza

2 Bára Černíková Bára Černíková | Web | 22. května 2009 v 8:56 | Reagovat

Ahoj všem, při tom děkování bych ráda poděkovala za pomoc také plzeňské PR agentuře Public Eye, která nám pomohla s propagací a díky níž se o nás psalo v regionálním tisku a mluvilo v Českém rozhlasu Plzeň.
Workshop jesm si užila a už se těším na další! Mějte se všichni co nejlíp.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.