DNES!!!

15. května 2009 v 12:46 | Alena Dobrovolná |  Gospel (až) na dřeň 2009
Ano, je to tak... když se podíváte na web www.gospeltrain.cz, uvídíte nahoře nápis Gospel (až) na dřeň dnes! Dojmy a pocity?


Je to tady! Liza podle všeho před chvílí nasedla do letadla. Solomon je na cestě na letiště. Já zuřivě balím. Honza Steinsdorfer už se do Plzně podle všeho přesunul a patrně právě trpí u zubaře. No doufám, že mu pan(í) doktor(ka) moc neublíží a že bude náš pianista večer k použití.

Je tolik věcí, na které by člověk neměl zapomenout, že jestli opravdu na nic nezapomenu, bude to čistokrevný zázrak.

Jsem moc zvědavá, jaké to bude.

A víte, že nás bude úplně stejně jako před osmi lety na historicky prvním Gospel Workshopu?
To mi přijde zvláštní. Jako by to měl být nový začátek.

Těším se.

Včera večer jsem se málem polila vařicí vodou, to když jsem si dělala čaj. Ztratila jsem rovnováhu a už jsem vážně myslela, že workshop bude beze mě. V tu chvíli, co jsem bojovala o rovnováhu, mi hlavou běželo: "tak to je konec, tohle nedopadne dobře" a přemýšlela jsem, kde mám telefon, abych si zavolala pomoc. Abyste rozuměli, padala jsem v momentu, kdy jsem úplně vařící vodou z kovové konvice zalívala vodu na čaj." Ale ustála jsem to. Slovy jedné - víte které - písničky God kept me - so I wouldn´t let go. A přesně tak to je. Dopadlo to dobře. Nic se nestalo a voda zůstala tam, kde má. Doufám, že dobrý konec můžeme čekat i my. A já ho opravdu čekám a nemůžu se dočkat.
Přeju nám všem šťastnou cestu do Plzně a na workshop.

Alenka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.