Veselé velikonoce

11. dubna 2009 v 14:06 | Alena Dobrovolná |  Gospel (až) na dřeň 2009
aneb zátiší s vytištěnými plakáty - mám důkaz, že už jsou hotové a začínám "trousit".
Heslo dne: jakpak je dnes u nás doma?Tak se na to podívejte. v galerii je téměř hmatatelný důkaz - klidně si na ten monitor sáhněte - že plakáty i pozvánky na oba! květnové koncerty byly vytištěny a dovezeny z tiskárny.
Nějak se mi nedaří to vložit do textu, nevím proč.

Moji rodiče už za ta léta, co organizuju různé koncerty, vydrželi ledacos. Maminka musí přežít, že v předsíni se občas povalují stovky pozvánek, kamarádi se pak musí smířit s faktem, že přijdou-li před koncertem, jsou na něj vždy pozváni a je jim vysvětleno, že pokud nepřijdou, ochudí se o nejúžasnější zážitek roku. Omluvy se nepřijímají. Pokud nemůžou sami, můžou přece někoho pozvat, no ne? Často jsou zapojeni i jinak, přijde na to, jaké služby mohou poskytnout. Měsíc před akcí se mnou nebývá legrace. Nebo naopak bývá, protože musím operativně a hned řešit veškeré vyskytnuvší se katastrofy a při té příležitosti povzbuzuju k pomáhání kohokoli, kdo má zrovna čas a kapacitu.

Do tiskárny pro plakáty jel letos můj tatínek. Vysvětlila jsem mu, že být dobrovolník je velmi ušlechtilé, moderní, přispívá to k dobrému pocitu ze života a navíc, když se někdo jmenuje
Dobrovolný,
má osobní závazek vyplývající z rodinné tradice a měl by dostát svému jménu.Dělám si z toho legraci, ale víte co? Jsem moc vděčná za každého, kdo s čímkoli v tomhle projektu pomůže. Jsou to možná drobnosti, ale bez nich by to nešlo. Třeba odnést plakáty jsem se pokusila sama jednou. Skončilo to strženými zády a několika měsíci problémů. Takže jsem ráda, že mě to letos minulo a plakáty jsem nikam tahat nemusela, protože to vlastně dělat ani moc nemůžu. Taky nemůžu pozvat všechny vaše kamarády. Nemůžu obejít všechna místa. Nemůžu se postarat o všechny noviny... a kde bych byla, kdybyste mě nepovzbuzovali ve chvílích, kdy jsem unavená a je mi smutno? Jsem moc ráda, že vás, kdo s čímkoli pomůžete, mám. Děkuju a přeju nádherné velikonoce.

Alenka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.