To se Vám tak někdy semele aneb dobrodružství na chirurgii

15. dubna 2009 v 14:54 | Alena Dobrovolná |  Gospel (až) na dřeň 2009
Tímto se omlouvám všem, kdo se budou snažit se se mnou domluvit po ICQ - s rukou v dlaze to psaní jde vážně blbě.


Dnešní bojový plán byl - a vlastně stále ještě je - odeslat konečně playlist na OSA. Potřebujeme to stihnout. Jasně. Potřebujeme to stihnout. Kromě toho bylo třeba předat k distribuci plakáty na pražský koncert.

Ráno ovšem nějak nezazvonil budík. Vzbudila jsem se samovolně ve třičtvrti na sedm. Potíž je, že tou dobou už mám být dávno čilá a na cestě do práce, která začíná v půl osmé, čili se očekává, že já tam budu už ve čtvrt. Haha. Nevím, jak jsem to přesně dokázala, ale za deset minut jsem vyrážela směr škola. Letím do školy. Letím.... najednou ležím na zemi, ani nevím, jak jsem se tam vlastně ocitla a kontroluju, jestli jsem celá. Vypadá to, že jo, jen ruka mě pěkně bolí a motá se mi hlava. Jelikož nemůžu nepřijít do školy, dorazím na kurs a začnu se studenty probírat gramatiku. Přepínám na autopilota a říkám si, jaké je štěstí, že některé gramatické jevy člověk vysvětloval už tolikrát, že to zvládne i v polospánku (nebo v polovědomí?? )

Po hodině už ta ruka nebolí tolik, ale něco mi říká, že s ní není úplně všechno tak, jak být má. A tak se vydávám na chirurgii, kde málem vysedím důlek nejdřív v čekárně, pak na rentgenu a kdyby si ode mě sestřička nevzala kartičku pojišťovny, kterou jsem jí v ordinaci nechtěla nechat, jelikož vyřizovat náhradní je moc práce, asi bych to i vzdala s tím, že nesmím být tak měkká a nadělat s každým bolavým prstíčkem. Bolavý prstíček se ovšem po třech hodinách čekání ukázal býti prasklý a vykloubený k tomu, takže je na čtrnáct dní zavázaný do dlahy a pak přijde možná ještě do sádry. Teda doufám, že to mě mine, ale i kdyby ne.... zpívat můžu, tak co vlastně řeším?

Plakáty jsem předala a OSA jdu řešit teď. Jen moc prosím, buďte trpěliví, pokud nebudu odpovídat rychle na mail nebo přes ICQ - píše se mi fakt špatně. Díky za pochopení, trpělivost a vůbec. Jo a užívejte sluníčka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.