Stále pražský workshop a taky trochu plzeňského

28. dubna 2009 v 13:45 | Alena Dobrovolná |  Gospel (až) na dřeň 2009
aneb adrenalínu není nikdy dost.I včera jsem pracovala na workshopu v Praze a taky jsme s Michalem Beránkem a Tomášem Nejdlíkem podnikli propagační miniworkshop ke Gospelu (až) na dřeň na mládeži KS Praha.

Nejdřív jsem já vykládala, jak jsem se dostala ke gospelu. Tenhle příběh najdete na webu www.gospeltrain.cz, takže ho sem psát nebudu.A potom jsme se do milých mládežníků pustili s mírně ulítlou úpravou známého hitu We Shall Overcome. Mládežníky jsme poněkud vyděsili, ovšem jednu z našich obětí jsem dneska potkala cestou na chirurgii a ukázalo se, že jsme se všichni líbili. Tak to mě nemálo těší a předpokládám, že s některými našimi včerejšími zpěváky se potkáme i v Plzni.

Což mi připomíná... ode dneška jsem se zbavila elegantní obvazové dekorace na ruce a mám malíček jen v náplastech. Za to jsem hodně vděčná, těch několik týdnů s rukou v opravdové sádře, čímž paní doktor vyhrožovala, mě docela upřímně děsilo. Díky Bohu.

Též jsem dnes dokoupila všechny obálky a další výbavu na pražský workshop, takže večer mě čeká stříhání stravenek, lepení obálek a rozdělování vstupenek do obálek... je to jasné, workshop je za chvilku! A ten plzeňský už vlastně taky! Těším se(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.