Na jaké písničky se můžete těšit

7. dubna 2009 v 11:58 | Alena Dobrovolná |  Gospel (až) na dřeň 2009
Dneska přišly písničky od Solomona, takže můžeme zveřejnit kompletní seznam skladeb, které se budeme na workshopu učit a které potom zazpíváme na koncertě. Pokusím se je představit, postupně sem vložit texty a třeba něco napsat o autorech, ale bude to trošku trvat.


S Lizou budeme studovat dvě její písničky, More of You a Get Ready. Potom dojde na Victory Chant v úpravě Donnieho McClurkina. Je z desky Live in London a možná ji znáte, protože je to gospelová úprava jedné zcela bílé písničky. Dál se budeme věnovat skladbě I Surrender All. I to je gospelová úprava jednoho žalmu a dlužno dodat, že moc krásná. Autorem úpravy je Kerry Smith. A u žalmů ještě zůstaneme, protože Pass Me Not k nim taky patří, ale verze, která nás čeká, je poněkud divočejší. Těšte se.

Solomon vybral Give Him The Highest Praise od Marthy Munizzi. Tuhle písničku možná znáte, pokud jste byli na Gospel Workshopu v Praze v roce 2005. A pokud jste si ho tehdy nechali ujít, máte možnost to napravit letos v Plzni. Pak s námi bude dělat Lord, Help Me to Hold Out od Johna P. Kee, což je věc, která má moc krásný text - je to modlitba pro lidi, kterým je těžko - Bože, pomoz mi vydržet... písnička je to nádherná. Pak dojde na He Cares od kazatele Larryho Trottera... a pokud se nemýlím, tak od něj v Čechách zatím nikdo nic nezpívá, takže to bude premiéra. No a nakonec dojde na Jesus, You´re My Light od Rizen a He is Greatly to Be Praised od Jessy Dixona. Na youtube jsem toho moc nenašla, což je ale docela správně, aspoň budete překvapení a budete se těšit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.