Vypadá to, že budeme mít víc hostů z Dánska, než jsme čekali

31. března 2009 v 23:25 | Alena Dobrovolná |  Gospel (až) na dřeň 2009
aneb co všechno vzejde z toho, když se konečně opraví počítač a člověk může na Skype, jakož i o tom, kdo všechno se rozhodl pomáhat.


Dneska mi konečně spravili počítač. Konečně mi spravili počítač a tento funguje, nemá žádný vir a snad ani bacil a je úžasně rychlej. Znamená to, že můžu pracovat - například psát články do blogu. A jsem moc ráda, že je o čem. Dnes ráno mi napsal pan doktor Michálek z Unie českých pěveckých sborů, že prý se doslechli o našem benefičním koncertě a že by nám moc rádi pomohli s propagací, kdybychom o to stáli. Jistěže stojíme a jsem moc ráda, že se pomocníci dokonce hlásí sami a nemusíme je oslovovat.

Jsem moc zvědavá, jakou spolupráci nám Unie nabídne, ale doufám, že nám pomůže dostat informace o workshopu k lidem, co už zpívají.

Večer přijel můj počítač z výletu a já ho hned zapojila... no to trochu lžu, zapojil ho tatínek, ale já v něm hbitě našla Skype a šla zkusit, jestli bych nedostihla Lizu. A od ní jsem se dozvěděla, že do Plzně strašně moc chce přijet i skupinka Dánů a jestli by to jako šlo. No jasně, že by to šlo. Zatím jsou to čtyři stateční, ale my si s Lizou tiše myslíme, že až vejde tahle možnost mezi Daníčky ve známost, bude jich tu určitě nakonec MNOHEM víc. Takže vy, kdo váháte s přihlášením, radši toho váhání už nechte a nedejte se zahanbit hordou Seveřanů!

Musím říct, že se na workshop i na koncert strašně moc těším - a když si ještě uvědomím, že se uvidím s kamarády z Dánska.... hm.... jen si tak říkám.... to abych si zopakovala, jak se dánsky řekne "kostní dřeň"!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.